Kategorie artykułów.

Wrak Race Lublin 28-29.05 Zapraszamy!

Już niedługo kolejna edycja WRAK RACE!


Tak o imprezie pisze Pani Dorota Grusiewicz:

Najbliższa impreza odbędzie się w dniach 28 29 maja pod nazwą Wrak Atak No. 6 Wrakowa Ferajna; tam gdzie zawsze - były poligon wojskowy na Majdanku.
Stowarzyszenie działa od ponad roku, w tym czasie z każdej imprez zbieraliśmy na konkretny cel charytatywny, Hospicjum Małego Księcia -darowizna pieniężna ( 3 tys zł ), Szpital Dziecięcy w Lublinie - wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy świetlicę dla dzieci na oddziale patologii niemowląt oraz wspomogliśmy pieniężnie ochotniczą straż pożarną z Turki - zbierali pieniądze na sprzęt ratujący życie, po wypadkach samochodowych.
Naszym najnowszym partnerem jest fundacja Mam marzenie 
i chcemy zrealizować marzenie kilku ich podopiecznych 
z pieniędzy uzbieranych podczas edycji majowej.
Każda nasza impreza gromadzi od kilku do kilkunastu tysięcy widzów, są konkursy, strefa dla dzieci i dla dorosłych; jako pierwsi wrakowicze w Polsce zorganizowaliśmy mecz piłki samochodowej; każda kolejna edycja jest większa i coraz bardziej atrakcyjna dla naszych odbiorców.
Jesteśmy grupą zapaleńców, która chce propagować wyścigi wraków jako nową dyscyplinę sportu; żeby ludzie, pod kontrolą, na wyznaczonym torze, przekonali się co znaczą otarcia, delikatne stłuczki i brawurowa jazda i żeby nie robili tego na co dzień, na ulicach."

Pomóżcie chwycić marzenie! Zapraszamy na Wrak Race.