Kategorie artykułów.

MOTO SESSION 2017 1-2 kwietnia

MOTO SESSION 2017 1-2 kwietnia .


Tradycją targów motoryzacyjnych zawsze były prezentacje salonów sprzedaży. To jest stoisko KIA Auto Marketing z Alei Warszawskich. Z posłyszanej przez klientów na zdjęciu rozmowy wynikło, że mocno zainteresowali się kupnem Kii, bo znajomy używający to auto służbowo (w policji) jest zaskoczony jego żywotnością.


 Sekcja Tuningu. Audio i optyka.


 Nowoczesność i tradycja. Politechnika Lubelska wystawiła rowerowy pojazd elektryczny- uczestnik rajdu 2015 na dystansie 200 km. Bez wspomagania pedałami i bez zawieszenia (twardo!). Waga kierowcy wg. regulaminu rajdu to min. 70 kg. ( w razie mniejszego jego ciężaru dodaje się odpowiedni balast). Obok prototyp ciągnika ogrodniczego z silnikiem trabanta i 2-ma skrzyniami biegów: 4-ką trabantowską i 5-ką polonezowską. Ułatwić to miało elastyczność pracy.


Niektóre stoiska miały wzięcie u hostess. Wystarczyło rozebrać auto...


 Kolejka do symulatora dachowania nauki jazdy  Autoholik nigdy się nie kończyła. Potrzebne polubienie na Fb i było potem co opowiadać. W sumie nie takie to straszne- bo pas był zapięty i sytuacja mniej dynamiczna...Właściciel firmy Rafał Michalczak to utytułowany rajdowiec, a na każdej imprezie zaskakuje jakimś urządzeniem związanym z bezpieczeństwem jazdy.


No daj się przejechać !


Największy eksponat imprezy.


 Najmniejszy pojazd na moto session- motorynka pony bydgoskiego Rometu. Za komuny obiekt pożądania niejednego klienta. Niewielka masa i wymiar umożliwiały przechowywanie sprzętu nawet w mieszkaniu np na balkonie. Mieściła się do windy. Miało to niebagatelne znaczenie ze względu na częste kradzieże deficytowych towarów.


 Podczas próby oklejania samochodu przez firmę Ubieramy Auta pokazano jak się powinny malować kobiety.


Automobilklub Lubelski pokazał zabytkowe samochody. Na zdjęciu wnętrze komory enerdowskiego p-70 (protoplasta trabanta). Ze względu na podatność na przegrzanie silnika pod maską właściciel zamontował termometr. Ponadto pod konsolą ma drugi- bezprzewodowy.


 Na tym stoisku zaoferowano rabaty i wsparcie dla warsztatów na oryginalne części do VW, AUDI, SKODY, SEATA i PORSCHE. Szczególy u dealera Otto w Kalinówce.


 WRAK ATAK No. 9 już 22-23 kwietnia! Będzie dużo krwi potrzebnej! Można będzie zostać dawcą w mobilnym punkcie poboru i otrzymać w nagrodę uśmiech Doroty-najsympatyczniejszej hostessy imprezy.