Kategorie artykułów.

Ostatnio opublikowane aktualności

Nawet największa troska o pojazd nie uchroni nas przed awariami. Dlatego też każdy posiadacz samochodu powinien znaleźć dobrego, zaufanego mechanika, któremu bez obaw powierzy opiekę nad autem. Okazuje się niestety, że znalezienie wysokiej klasy, uczciwego fachowca nie jest takie proste. Podpowiadamy, czym kierować się podczas wyboru warsztatu, aby nie rozczarować się świadczonymi usługami.

Właściciele diesli nie stoją jeszcze na straconej pozycji jeśli idzie o eksploatację. Z czasem naprawa filtra DPF(filtr suchy)/FAP(filtr mokry) stała się zdecydowanie tańsza i prostsza. 

 

 

Za chwilę może być gorąco, dlatego lepiej już teraz zadbać o klimę. Dobicie czynnika to podstawa, ale warto pozbyć się zapyziałego zapachu zimowej aury z auta. Takie swoiste odparowanie Marzanny. Pomocne jest w tym ozonowanie, które usuwa odory moczu, kału i rzygowin, spalenizny, dymu papierosowego a nawet zapaszek jaki jest udziałem zwierzaków. Co więcej alergicy mogą być pewni zabójczego działania ozonu na wirusy, bakterie i pleśnie. Niestety ozon robi skutecznie swoje i równie szybko rozpada się na tlen, którego i tak mamy pod dostatkiem. A jeszcze ta Legionelloza...