Kategorie artykułów.

DROGIE SAMOCHODY!

Tak, powinniśmy zwrócić się może jednak do Państwa, ale czyż nie są one rzeczywiście drogie sercom użytkowników? W utrzymaniu oczywiście też. Dlatego stworzyliśmy ten portal, by pomóc rozwiązać problemy związane z naprawą, częściami i obsługą techniczną wszystkich mechanicznych pojazdów. Gdyby machiny mogły mówić, wiedzielibyśmy co je boli, a tak musimy je powierzać w dobre ręce fachowcom. Niech to będą złote rączki i niech ta cała maszyneria do nich przemówi...A my użytkownicy też możemy się wypowiedzieć o rezultatach tych działań dodając swoje opinie, miejmy nadzieję, że z czasem coraz bardziej pozytywne. Z tą myślą powstała baza firm motoryzacyjnych autogratis.pl.
Ale od początku. "Auto-Gratis" istnieje od marca 1993 roku w wersji gazetowej. Zasięgiem obejmując województwo lubelskie. Pierwotnie, gdy firm motoryzacyjnych nie było wiele, a specjalizacja dopiero się zaczynała na dobre krystalizować, informacja w postaci modułowej była wystarczająco czytelna i niewymagająca czasowo. Z upływem lat, gdy technika mocno się rozbudowała, a i oferta modelowa mocno urosła okazało się, że nawet dodatkowa prezentacja w formie tabelarycznych podsumowań już nie umożliwia nam dokładnych podpowiedzi. Po prostu wymagałoby to druku większej ilości stron, ale i zniechęcałoby do przekopywania się w gąszczu informacji. Na szczęście wszyscy wiemy co było dalej. Jednak nie do końca. Nasze pierwsze próby internetowe zaczęły się w 2008 roku, ale nikłe zainteresowanie społeczne i niedoskonałości programowe uwidoczniły, że brniemy w ślepy zaułek. Tak niestety wtedy to ewidentnie wyglądało. Dziś wszyscy uważają, że byli mądrzejsi. Po to dołączyliśmy opcję dodawania komentarzy- pouczajcie nas dalej...i uczcie się być konstruktywni. Ponadto możecie wystawiać wszystkim oceny pod względem punktualności, solidności, jakości i ceny. Uwaga, nie wszystko to idzie w parze ze sobą. Miejmy nadzieję, że skorzystamy wszyscy.

Z wieloma firmami, których oferty zamieściliśmy współpracujemy od wielu lat i kontaktujemy się przynajmniej raz w miesiącu. Znamy je dosyć dobrze od strony biznesowej (oferujemy im też wizytówki,ulotki, notesy, zawieszki przeglądowe, książeczki serwisowe, banery, ramki rejestracyjne, naklejki, długopisy itd), a także korzystamy z ich obsługi jako zwykli klienci. Miejmy nadzieję, że i wy drodzy użytkownicy w pełni przekonacie się do nich, w razie potrzeby oczywiście. Z tą myślą przydatną opcją w wersji mobilnej/smartfonowej jest pokazywanie dystansu do najbliższego warsztatu, sklepu z częściami, wulkanizacji, elektryki itd.

AUTO-GRATIS kamieniem m@ilowym lubelskiej motoryzacji!