F.H. Traffic Bogdan Szewczyk - wulkanizacja, naprawa i wymiana opon

81 745 15 51       608 414 575
traffic.opony@tlen.pl

Lokalizacja

Pokaż na dużej mapie

Opis działalności:

IC


Firma oponiarska TRAFFIC to firma rodzinna i z tradycjami. Doświadczona załoga w niejednej nietypowej sytuacji daje  sobie  radę. Poradzą i tobie, jeśli chcesz zadbać o ogumienie. Czy wiesz dlaczego koło dojazdowe powinno się zakładać na tylną oś i po co lepiej mieć wyższy bieżnik na kołach z tyłu? Albo dlaczego opony bezdętkowe nie pękają z hukiem? Nawet oczywiste pytania o wartość ciśnienia w oponach twojego samochodu (łącznie z "zapasem")są tu na miejscu.  

Tutaj można naprawić, wymienić, kupić nowe i używane opony począwszy od motocykli, przez osobówki, busy, terenowe aż po ciężarówki i maszyny budowlane i rolnicze (traktory, kombajny itp). Koszt wymiany dla aut osobowych kształtuje się od 60 zł na felgach stalowych i od 80 zł na aluminiowych za komplet. Przechowywanie opon kosztuje od 40 zł za sezon.
W sprzedaży są też używane felgi aluminiowe. Nowe na zamówienie.

A zaspokajając twoją ciekawość odpowiadamy: ze względu na to, że podczas hamowania samochód nurkuje przodem, by nie stracić przyczepności, uniesiony tył musi mieć jak najlepszy kontakt z drogą. Dlatego tylna oś musi mieć zapewnioną lepszą powierzchnię styczności niż dociskana przednia. Oczywiście w przypadku jazdy na dojazdówce nie należy przekraczać prędkości napisanej na jej boku- zazwyczaj to ok. 80 km/h. Wolisz wiedzieć- tu się na pewno dowiesz.

Naprawy
Usługi
Sprzedaż nowych części
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż akcesorii
Opinie

Ocena użytkownika Ewa: 3.002021-10-26 14:35:42

Rzeczywiscie mila obsluga. Szybko i sprawnie. W razie pytan konretne i rzeczowe odpowiedzi i wyjasnienia. Od lat tam jeżdżę i polecam serdecznie. Poazdrowienia dla calej rodzinki.

cena: 3 | jakość: 3 | punktualność: 3 | czas realizacji: 3 | kultura obsługi: 3

Twoja opinia

Bardzo prosimy również o ocenę firmy (zaznaczenie gwiazdek)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji Państwa komentarza jest F.H.U. PROFIS z siedzibą w Lipniak 8J, 20-050 LUBLIN. Podanie przez Państwa danych jet dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Adres
Turystyczna 9R
20-207 Lublin
Godziny otwarcia

pon - pt: 8.00 - 17.00, sob: 8.00 - 14.00

Ocena: 3.00
Ranking

Miejsce w rankingu: 38
Punkty ogólnie: 4861
Punkty w ostatnim miesiącu: 114