SUMCAR - Szyby sprzedaż i montaż

504 670 458       504 670 458
sumcar.eu       sumcar@interia.pl

Lokalizacja

Pokaż na dużej mapie

Opis działalności:
Doświadczenie szefa firmy sięga początków lat dziewięćdziesiątych, gdy był pracownikiem pierwszej tego typu firmy wymiany szyb na ul. Nałęczowskiej w Lublinie.   SUMCAR znany jest też z przyciemniania szyb samochodowych.

W magazynie na bieżąco można znaleźć szyby do popularnych modeli pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych, budowlanych i rolniczych.                          Budynek firmy umiejscowiony jest na zapleczu byłego Polmozbytu przy Dr. Męczenników Majdanka 74 w Lublinie, ale wykonuje też wymianę szyb u klienta.                        

W firmie można też naprawiać odpryski na szybach, o ile nie są zbyt duże. Dlatego po uderzeniu kamieniem w szybę należy jak najszybciej przyjechać do warsztatu.   Za pomocą specjalnego żelu uzupełnia się ubytek. Jeśli brud nie zdążył wniknąć do wnętrza (dziurę zabezpiecz kawałkiem bezbarwnej taśmy), to nic nie będzie znać.Naprawy
Usługi
Sprzedaż nowych części
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż akcesorii
Opinie
Twoja opinia

Bardzo prosimy również o ocenę firmy (zaznaczenie gwiazdek)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji Państwa komentarza jest F.H.U. PROFIS z siedzibą w Lipniak 8J, 20-050 LUBLIN. Podanie przez Państwa danych jet dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Adres
Droga Męczenników Majdanka 74
20-325 Lublin
Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9.00 - 17.00, Sob: 9.00 - 14.00


Ocena: 3.00
Ranking

Miejsce w rankingu: 40
Punkty ogólnie: 5033
Punkty w ostatnim miesiącu: 404