Opony Lublin | Autogratis.pl

Potrzebujesz kupić opony do swojego samochodu? Poniżej prezentujemy listę firm oferujących opony w Lublinie i okolicach. Na ogół są to warsztaty samochodowe oferujące także wymianę opon na miejscu. Kupując opony, w którymś z poniższych warsztatów powołaj się na portal autogratis.pl.

Kiedy już skorzystasz z usług którejś proponowanych przez nas firm motoryzacyjnych serdecznie zachęcamy do zamieszczenia swojej opinii na temat danego warsztatu. Dziękujemy!

Namysłowskiego 67 A
20-709 Lublin
Pokaż na mapie
punkty: 913 więcej »

Zobacz porady na temat: Opony Lublin | Autogratis.pl

4x4

4x4
W samochodach ze stałym napędem na 4 koła trzeba dbać o to żeby bieżnik wszystkich opon był równomiernie zużyty (dopuszczalna różnica do 1,5 mm) w przeciwnym razie będzie następowało szybsze zużywanie mechanizmu różnicowego. Czytaj więcej

Głębokość bieżnika

Głębokość bieżnika
Dopuszczalna prawnie minimalna głębokość bieżnika opony wynosi 1,6 mm, natomiast zalecana przez specjalistów dla opon letnich to 3 mm, a dla zimowych 4 mmCzytaj więcej

4x4

W samochodach ze stałym napędem na 4 koła trzeba dbać o to żeby bieżnik wszystkich opon był równomiernie zużyty (dopuszczalna różnica do 1,5 mm) w przeciwnym razie będzie następowało szybsze zużywanie mechanizmu różnicowego.


Czytaj więcej