Lokalizacja

Pokaż na dużej mapie

Opis działalności:

Firma działająca z 10-cio letnim doświadczeniem. Właściciel pan Andrzej po ukończeniu lubelskiej szkoły samochodowej im. Długosza, uczył się praktyki w warsztacie instalacji gazowych na ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Dzisiaj na swoim. Firma dzięki zaangażowaniu, dobrym cenom i fachowości montuje instalacje dla klientów z połowy województwa – od Włodawy po Opole Lubelskie, przez Puławy i Kraśnik. Nie boi się wyzwań – wielocylindrowe silniki to już niemal chleb powszedni. Najbardziej oszczędnym autem jaki mieliśmy na warsztacie okazało się Seicento palące 6 l gazu na 100/km! Bardzo dobry efekt daje też instalacje w toyocie Prius - około 7 litrów gazu na setkę. Tak niskie zużycie zbliżone jest kosztowo do eksploatacji aut na prąd. Zwłaszcza, że tankowanie trwa zdecydowanie szybciej niż ładowanie prądem, który zresztą pobierany poza domem kosztuje drożej (podobnie jak auto elektryczne). Zapraszamy !


Naprawy
Usługi
Sprzedaż nowych części
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż akcesorii
Opinie

Ocena użytkownika Stanisław: 3.002022-11-09 15:14:21

Przez tydzień czasu nawet nie zajrzał bo ma dużo roboty. A umówił się ma termin. Twierdził, że poprzedni montazysta coś źle zrobił a auto było w ich zakładzie. Kolejna sprawa nie zajrzał a wie że źle zrobione..

cena: 3 | jakość: 3 | punktualność: 3 | czas realizacji: 3 | kultura obsługi: 3

Ocena użytkownika Roman: 5.002021-05-14 15:55:17

Polecam

cena: 5 | jakość: 5 | punktualność: 5 | czas realizacji: 5 | kultura obsługi: 5

Twoja opinia

Bardzo prosimy również o ocenę firmy (zaznaczenie gwiazdek)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji Państwa komentarza jest F.H.U. PROFIS z siedzibą w Lipniak 8J, 20-050 LUBLIN. Podanie przez Państwa danych jet dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Adres
Glinnik 63
21-143 Abramów
Godziny otwarcia

Pon.- Pt.: 9:00 - 18:00, Sob: 9:00 - 15:00


Ocena: 3.17
Ranking

Miejsce w rankingu: 46
Punkty ogólnie: 3942
Punkty w ostatnim miesiącu: 280